ייעוץ אדריכלי והנדסי לעורכי דין – תמ"א 38

תמ"א פיקוח , החברה המובילה לניהול ופיקוח על פרויקטים של תמ"א 38, מעניקה בין כלל שירותיה, גם יעוץ אדריכלי והנדסי לדיירי בניינים ולעורכי דין המתמחים בפרויקטים של חיזוק מבנים על פי תמ"א 38.

תוכנית המתאר הארצית 38 מעניקה זכויות בנייה בפרויקטים של תמ"א 38, הכוללות את הרחבת הדירות הקיימות וכן בנייה של קומות נוספות. על כן מדובר בעסקאות נדל"ן שרווח גדול לצידן, הן לדיירים והן לקבלן, ועורכי הדין המייצגים את הדיירים חייבים לבדוק ב"שבע עיניים" את התוכנית האדריכלית ואת המפרט הטכני – הנדסי המוצע לדיירים.

האדריכלים והמהנדסים שלנו יודעים בדיוק מה לבדוק, מה ניתן לדרוש מהקבלן וגם כיצד להניע את הפרויקט, לעזור לו להתקדם ולא להיתקע בגלל חילוקי דעות ומכשולים לאורך התהליך.

בנוסף ליעוץ אדריכלי והנדסי, אנו מציעים סל שירותים רחב ועשיר הבודק את הצעות הקבלן, מבקר את התוכניות המפורטות שהקבלן מציג וכן את תהליך הוצאת היתר בנייה, רג'קטים שמציגה העירייה, דרכי הטיפול בהם על-ידי הקבלן עד לקבלת היתר הבנייה וכן ליווי בעת ביצוע הפרויקט כדי לוודא שאכן הביצוע תואם את התוכניות.

אנו עומדים לשירותכם עם ניסיון עשיר בניהול ופיקוח על פרויקטים בתחום הבנייה בכלל ופרויקטים של תמ"א 38 בפרט. צרו קשר לקבל מידע נוסף על השירותים שאנו מעניקים לעורכי דין וכן על יעוץ אדריכלי והנדסי.

קראו עוד על:

מה זה תמ"א 38

תמ"א 38 – איך לקדם את ביצוע הפרויקט

סקר קבלנים

ניהול מו"מ עם הקבלן

מי הזכאים לתמ"א 38

שיטות למימוש תמ"א 38