פיקוח הנדסי על הבנייה

 

תמ"א פיקוח, הינה חברת ההנדסה המובילה בישראל בתחום ניהול ופיקוח פרויקטים של תמ"א 38.

אנחנו מעניקים לכם הדיירים, ייצוג וליווי צמוד בפרויקטים של תמ"א 38 הכוללים, תכנון הפרויקט משלב הרעיון ועד לסיומו. כולל פיקוח אדריכלי על התכנון ופיקוח הנדסי על הבנייה.
  • אנו נבנה עבורכם תוכנית עבודה הכוללת את כל שלבי הפרויקט. תוכנית זו מתבססת על הניסיון העשיר שלנו כחברת ניהול ופיקוח על פרויקטים בתחום הבניה בכלל ופרויקטים בתמ"א 38 בפרט.
  • אנו נבדוק לעומק את המפרט שמציע היזם / הקבלן לבניין והאם הוא עומד בכל הדרישות.
  • לאורך השלבים אנו דואגים כל העת לבקר את תהליך התכנון והביצוע ולוודא שהוא נעשה באופן מקצועי, וכי הוא משקף את ההסכם שנחתם.
  • אנו מבצעים ביקורת גם על התוכניות המוגשות לרשויות, כדי להביא לכמה שפחות רג'קטים ולחיסכון בזמן ובמשאבים.
  • במידה ויש רג'קטים מצד הרשויות, אנו בודקים במה מדובר וכיצד הם מטופלים על-ידי הקבלן.


לאחר שהבנייה מתחילה בפועל:

מהנדסי / הנדסי הבניין שלנו, יפקחו בשטח על עבודות החיזוק והבניה ויוודאו כי הן אכן מתבצעות בהתאם לתוכניות ולמפרטים הטכניים שנחתמו, באיכות הגבוהה ביותר ובלו"ז המתוכנן. כמו כן, אנו נפקח על תהליכי המסירה, עד לקבלת תעודת גמר.
ניהול נכון ומקצועי של התהליך, ימנע תקלות ועיכובים מיותרים, יביא מהר יותר להגנת הדיירים ונכסיהם מפני נזקי רעידת אדמה, למיצוי מרבי של זכויות הבנייה ועליית ערך הדירות שלכם.

מאחר ותמ"א פיקוח אינה חברה קבלנית, האינטרס שלנו הוא הצלחת הפרויקט עצמו. לצדכם יעמוד גוף מקצועי בעל ידע הנדסי ואדריכלי שיביא להורדת המכשולים והסיכונים ויעשה עבורכם חלק עצום מהעבודה.

נשמח לעמוד לרשותכם ולענות על כל שאלה בנושא מורכב זה.