פיקוח אדריכלי על התכנון שהציע היזם

פיקוח אדריכלי על התכנון הינו שלב חשוב ביותר בכל פרויקט תמ"א 38.
פרויקטים אלו הינם פרויקטים מורכבים ומסובכים מעצם טבעם, הם דורשים ידע בתחומים רבים הנושקים אלו לאלו, ובהם ידע בתחום האדריכלי, ידע בתחום ההנדסי,  הבנה משפטית, ידע מעמיק בזכויות המגיעות לדיירי הבניינים ועוד. לכן רצוי מאוד שלצידכם, הדיירים, תעמוד חברה הנדסית – מקצועית, שלרשותה ידע רב בפיקוח אדריכלי שתייצג אתכם מול הקבלן.

מבחינת הקבלן פרויקט תמ"א 38 הינו פרויקט נדל"ני שלצידו רווח גדול. הקבלן ינסה למקסם את הרווחים אותם הוא יכול להפיק מהפרויקט ודבר זה יכול להתבטא בתכנון האדריכלי שהציע לכם. לכן, גם אם כבר התחלתם במהלכים עם יזם / קבלן איתו אתם מעוניינים לעבוד, יש חשיבות גדולה לכך שחברה מקצועית תבדוק את התכנון האדריכלי שהוצע לכם, תחווה עליו דעה ותציע מפרט אדריכלי עשיר יותר, שיימקסם דווקא את הזכויות והרווחים שלכם. בהמשך התהליך, אנו נדאג לבצע פיקוח אדריכלי מלא על התכנון המפורט של הקבלן הנבחר ועל ביצועו בפועל.

אדריכלי החברה שלנו יעניקו לכם פיקוח אדריכלי מלא על התכנון הכולל:
  • פיקוח על תהליך התכנון ובניית המפרטים הטכניים בהם יש צורך.
  • ליווי תהליך הרישוי ובקשת היתר בניה ברשות המקומית וכן הפיקוח עליו.
תמ"א פיקוח, הינה חברת ההנדסה המובילה בישראל בתחום ניהול ופיקוח פרויקטים של תמ"א 38.

אתם הדיירים תזכו בנוסף גם לייצוג וליווי צמוד לאורך כל תקופת הפרויקט, הכולל:
  • אנו נבנה עבורכם תוכנית עבודה הכוללת את כל שלבי הפרויקט ומתבססת על הניסיון העשיר שלנו כחברת ניהול ופיקוח בתחום הבניה בכלל ובפרויקטים בתמ"א 38 בפרט.
  • אנו נבדוק עבורכם כל נקודה במפרט שמציע היזם / הקבלן לבנין והאם הוא עומד בכל הדרישות.
  • נבצע ביקורת של תהליך התכנון בכדי לוודא שהוא נעשה באופן מקצועי, וכי הוא משקף את ההסכם שנחתם.
  • נדאג לפיקוח אדריכלי על התכנון  שיציע הקבלן באופן שיתאים לדרישות המכרז.
יש לזכור שאתם מקבלים מאיתנו גם פיקוח הנדסי מלא על ביצוע העבודה ועל עבודות החיזוק והבנייה בפועל. אותנו לא מספק שהתוכניות אושרו, אנחנו עומדים לצידכם עד להפיכת ה"חלום למציאות".

לסיכום:
ניהול נכון ומקצועי של התהליך, ימנע תקלות ועיכובים מיותרים, יביא מהר יותר להגנת הדיירים ונכסיהם מפני נזקי רעידת אדמה, למיצוי מרבי של זכויות הבנייה ועליית ערך הדירות שלכם.
מאחר ותמ"א פיקוח אינה חברה קבלנית האינטרס שלנו הוא הצלחת הפרויקט עצמו והצלחת הדיירים. לצדכם יעמוד גוף מקצועי בעל ידע הנדסי ואדריכלי שיביא להורדת המכשולים והסיכונים ויעשה עבורכם חלק עצום מהעבודה.

נשמח לעמוד לרשותכם ולענות על כל שאלה בנושא מורכב זה. צרו קשר לקבלת פרטים נוספים.